Alışveriş Sepeti

SEM FINE ART

Sem Fine Art’ta kendi kişiliğinizi, kendi zevkinizi yaşam alanlarınıza yansıtmak için kullanabileceğiniz çeşitli kaliteli posterler ve baskılar bulabilirsiniz.

Sem Fine Art, tamamen yeni ve anlamlı devrim niteliğinde yeni bir sanat biçimidir. Sem Fine Art’ın poster ve tabloları dünyanın en büyük ressamları, sanatçıları ve tasarımcılarından ilham alıyor, ancak Sem Fine Art aynı zamanda kendi benzersiz parçalarını da yaratıyor. Sem, çalışmalarımızın herkes tarafından erişilebilir olması gerektiğine inanıyor ve Sem Fine Art’ı her bütçeye uygun hale getirdik.
 

Sem resimlerini daha erişilebilir kılmak isteyen bir ressam. Ünlü sanat eserlerini reprodüksiyonlarını poster olarak yapıyorum, çünkü bunlar tuval yerine kağıda basıldıkları ve çerçevesi veya matı olmadığı için daha ucuz. Tüm reprodüksiyonlar kaliteli çözünürlükte baskılardır. Evde veya ofiste duvarlar için reprodüksiyon satın alma seçeneği sunmaktan heyecan duyuyorum, çünkü herkesin sanat eseri asmak için bir milyon dolarlık evi yok.

 

Sem, sanat satın almanın devrim niteliğinde yeni bir yoludur. Tüm eserlerimiz dünyanın dört bir yanından yetenekli sanatçılar tarafından yaratılmıştır. Özel yapım bir iş arıyorsanız, kişiselleştirilmiş hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bir galeriye girdiğinizi ve adını hiç duymadığınız bir sanatçıdan güzel bir tablo satın alabileceğinizi hayal edin. Nasıl hissederdin?

Koleksiyonlarımıza sürekli yeni tasarımlar ekliyoruz, bu nedenle en son posterlerimizi keşfetmek için web sitemizdeki bildirimleri etkinleştirin. İlhamımıza ayak uydurmak istiyorsanız, lütfen bizi Instagram @semfineart’dan bizi takip edin.

Ücretsiz Kargo

Kaliteli Ürün

Müşteri Desteği

WhatsApp Destek

100% Güvenli Ödeme

MasterCard / Visa