Alışveriş Sepeti

İptal ve İade

Önceliğimiz, satın almış olduğunuz sanat eserinizden memnun olmanızdır. Oluşabilecek tüm sorunlarınıza bir çözüm sağlayabileceğimizi düşünüyoruz.

Eğer siparişiniz size zamanında ulaşmaz ise, lütfen bizimle iletişime geçin ve gecikmenin nedenini araştırıp sizi bilgilendirelim.
-Paketinizin kargoda kaybolması durumunda lütfen bize bilgi verin, hızlıca yeni bir baskı gönderelim.
-Kargo esnasında hasar görmüş bir kutuyu teslim almayın ve kuryeye bir hasar tutanağı tutturun. Bize iade edilmesini sağlayınız. Eğer bir şekilde paketi teslim aldıysanız, lütfen zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin. Hasarlı kutunun ve baskının fotoğraflarını Whatsapp ile bize ulaştırınız. Kısa sürede sizinle iletişime geçerek yeni bir baskı gönderelim.
-Problemlerinizi çözemezsek veya almış olduğunuz baskıdan memnun değilseniz, lütfen baskıyı bize geri gönderin. Sizden ricamız, geri gönderimde baskıyı hasar görmemiş ve görmeyecek şekilde tekrar paketlemeniz, gönderdiğimiz faturayı pakete iliştirmeniz ve iade için Yurtiçi Kargo ile iletişime geçmeniz. Gönderdiğiniz paketi teslim aldıktan sonra geri ödemenizi yapacağız. Faturasız gönderilen paketlerin iade işlemi yapılamamaktadır.

Ücretsiz Kargo

Kaliteli Ürün

Müşteri Desteği

WhatsApp Destek

100% Güvenli Ödeme

MasterCard / Visa